حریم خصوصی

انگورکالا با احترامی که برای حریم خصوصی مشتریان قائل است، برای خرید و ثبت نظر یا سایر موارد از امکانات اپلیکیشن و وبسایت مشخصاتی را از مشتریان درخواست میکند تا بتواند خدماتی مطمئن و ایمن را برای کاربران فراهم کند. برای خرید و ارسال کالا، مشخصاتی مانند آدرس، تلفن و ایمیل نیاز می باشد و از آنجایی که کلیه فعالیتهای انگورکالا قانونی می باشد و بر پایه قانون تجارت الکترونیک صورت میگیرد، خاطر نشان میشود آدرس ایمیل و شماره تلفنهایی که کاربر در پروفایل خود ثبت نام میکند، تنها آدرس ایمیل و شماره تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است ارتباط انگورکالا با مشتری از طریق آنها فراهم می شود.
در این صورت ثبت آدرس، شماره تلفن های ثابت و همراه توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن آنها می باشد و همچنان موارد بالا به طریق کامل و صحیح ثبت نشده باشد، انگورکالا برای اطمینان از صحت و درستی درج سفارش میتواند از کاربر، مشخصات تکمیل تری درخواست نماید.
کاربران میتوانند آدرس، تلفن و نام فرد دیگری را برای تحویل گرفتن کالا ثبت کنند و انگورکالا فقط برای ارسال همین سفارش، از این مشخصات استفاده می کند.
همچنان ممکن است برای ارتباط با کاربران، بهینهکردن محتوا وبسایت و اپلیکیشن از برخی مشخصات استفاده کند و برای اطلاعدادن خبرها، خدمت رسانی یا پروموشنها، برای کاربران وبسایت ایمیل یا پیام ارسال کند. در حالی که مشتریان مایل به دریافت این نوع ایمیلها و پیام ها نداشته باشند، میتوانند عضویت خبرنامه انگورکالا را در پروفایل خود کنسل کنند، در غیر اینصورت بدین معنی است که کاربر با دریافت ایمیل و پیام اعتراض ندارد.

دقت نمایید که شماره 1000262695 تنها شماره‌ ای است که انگورکالا از طریق آن برای مشتریان خود پیام ارسال می نماید. همچنان انگورکالا از طریق این شماره وضعیت ارسال و پردازش کالا را به کاربران اطلاع می دهد و واضح است که امکان دریافت پیام‌ مشتریان از طریق این شماره امکان ندارد.
ارسال هر نوع پیام به عنوان انگورکالا، با شماره دیگر تخلف و سوء استفاده از نام انگورکالا است و در صورت دریافت چنین پیامی، برای پیگرد قانونی جهت اطلاع انگورکالا به info@angoorkala.com اطلاع دهید.

انگورکالا نقد و نظرهای ارسالی مشتریان را جهت رعایت قوانین وبسایت اصلاح نماید. همچنان اگر نظری یا پیامی ثبت شده توسط مشتری، شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد، انگورکالا میتواند از مشخصات درج شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.  مشتریان ضمن استفاده از خدمات وبسایت انگورکالا، حق اصلاح مشخصات و استفاده از آنها را در چهارچوب ذکر شده به انگورکالا اعطا نموده و حق هیچ نوع اعتراضی را ندارند.
یادآور می شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده مشتریان می باشد، پس برای جلوگیری از هرنوع سواستفاده احتمالی، مشتریان نباید آن اطلاعات را در اختیار شخص دیگری قرار دهند. در صورتی که مشتری شماره تلفن همراه خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهد، برای جلوگیری از سواستفاده احتمالی مشتریان باید شماره تلفن همراه خود را در پروفایل ویرایش کرده شماره تلفن جدیدی ثبت کنند.
مسئولیت هرنوع خسارت احتمالی که ناشی از رعایت نکردن موارد بالا توسط مشتری باشد، با خود مشتری بوده و مشتری حق هر نوع اعتراض علیه انگورکالا را از خود سلب می نماید. انگورکالا اطلاعات شخصی مشتریان را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی را به هیچ سازمان یا شخص دیگری انتقال نمی دهد، در صورتی که حکم اداری یا قضایی طبق قانون و مقررات رایج کشور ملزم باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می دهد.در چنین مواردی هیچ نوع مسئولیت قانونی با توجه بر جبران خسارت برای انگورکالا وجود ندارد و مشتریان با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وبسایت و اپلیکیشن حق هر نوع اعتراضی را از خود سلب می نمایند.
 همچنین انگورکالا به مشتریان اطلاع می دهد که مانند سایر وبسایتها از جمع آوری کوکی و IP استفاده می نماید. لایه های امنیتی و سرور انگورکالا حفاظت و امنیت بالایی برخوردار می باشد.

انگورکالا برای امنیت و نگهداری مشخصات و حریم خصوصی مشتریان تمام نیروی خود را به کار میگیرد و خشنود است که تجربه خریدی مطمئن، راحت و خوب را برای تمامی مشتریان فراهم نماید.

تلفن تماس: 081-33351024

آدرس:استان همدان. شهرستان ملایر. خیابان صائب تبریزی. کوچه سحر

بازخوردها
    ارسال نظر
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - لطفا فارسی بنویسید.